Відкритий доступ

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Під «відкритим доступом» мається на увазі вільний доступ через Інтернет і право кожного користувача читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, шукати або робити посилання на повнотекстові статті, а також проводити пошук роботами-індексаторами, використовувати для інших законних цілей за відсутності фінансових, правових і технічних перешкод, за винятком тих, які регулюють доступ до Інтернету. Єдиним обмеженням на відтворення, поширення і умови копірайта в цій області є право автора контролювати цілісність своєї роботи і обов'язкові посилання на його ім'я при використанні роботи і її цитуванні.

Авторські права на статтю залишаються за авторами, в той час, як журналу надається право першої публікації. Автори мають право використовувати матеріали статей, повторно їх публікувати, архівувати або поширювати їх. Журнал не несе відповідальності за подальше використання статті. Даний журнал має ліцензію відкритого доступу Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY)